Sklep? Jak by mohl změnit náš život.

Právě ke mne přišel moc pěkný příběh od Káti – jak vypadal jejich sklep. Začtěte se, jaký vliv mohou mít všechny součásti našeho domu na náš život. Více najdete i v mojí knize Osvoboďte se s Feng Shui. Jaký je ten Váš příběh? ————– Dobrý den, ráda bych se podělila o mou zkušenost s Feng… Pokračovat ve čtení.

Moje zkušenost s Feng Shui – EVA.

Vážená paní Zuzko, prosím, dovolte mi chvilinku Vás zdržet a napsat, co se mi v posledních dnech honí hlavou a požádat Vás o Váš názor. Musím se ale zase vrátit trochu zpět a taky bych Vám chtěla sdělit svoji zkušenost s Feng Shui. Feng Shui mne pořád baví, drží a i když se stále považuji… Pokračovat ve čtení.

Základní energie těla – načerpání v mezidobí země

Právě v těchto dnech nám začíná velmi důležitá část roku – mezidobí země (od 7.července do 6. srpna) – která má v chronoterapii jedno z nejdůležitějších období. K čemu vlastně slouží? Člověk si mezi jednotlivými sezónami dřeva, ohně, kovu a vody může oddechnout. Každá sezóna má úplně odlišný charakter a mezidobí země nám dává prostor na… Pokračovat ve čtení.

Emoce

Také máte občas pocit, že jste ve víru emocí vedeni proudem života a jen smutně koukáte jak se Vám vaše sny vzdalují? Zeptali jste se někdy, kde se berou a proč nám určují jaký bude náš den nebo život? Jsou tady s námi od narození až do posledního dne našeho života. Jsou milými společníky, ale… Pokračovat ve čtení.

Osvoboďte se s Feng Shui

dnes mám pro Vás čerstvou informaci. V následujících dnech spatří světlo světa moje první tištěná knížka Osvoboďte se s Feng Shui.   První reference „tajných“ čtenářů (kteří četli rukopis ještě před cestou do tiskárny) najdete na webu knížky. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

RAW – zelné krekry

Po mém nedávném příspěvku na FB, kde jsem fotila první výrobu RAW „chleba“ se spousta z  Vás dotazovala na recept. Zde zůstane pro Vás napořád 4 šálky kysané zelí s křenem 1 jemně nastrouhaná vetší mrkev   1/2 šálky lněné semínko 1/2 šálky slunečnicové semínko 1/2 lžičky římsky kmín 1/4 lžičky kajenský pepř 1 lžička… Pokračovat ve čtení.

Vaše příběhy s Feng Shui

Nedá mi zrovna dnes neposlat do světa pár příběhu od Vás. Děkuji vám moc, že se s námi dělíte o své úspěchy. Děkuji Vám a věřím, že budete inspirací i pro další, kteří nám pošlou své příběhy. Rozjeďte se ve svém životě, kolečkové brusle jsou pro Vás připravené. S láskou Zuzana a vaše příběhy  … Pokračovat ve čtení.