Jaké poselství nese nahrávka ZDARMA na tomto webu?

V nahrávce, kterou si můžete stáhnout zdarma na mém webu, na vás čekají čtyři jednoduché formulky. Jejich opakováním bez přestání se dějí….. vyzkoušejte, uvidíte sami. Stejně by bylo těžké uvěřit mým slovům 🙂

Návod, jak provádět techniku Nalezení vlastního Já pomocí ho’oponopono:

 

Jak uzdravit sám sebe (nebo kohokoliv jiného)
a objevit zdraví, bohatství a štěstí.

 

Zde jsou dva osvědčené způsoby, jak uzdravit sám sebe (nebo kohokoliv jiného) od čehokoliv pomocí metody ho’oponopono. Pamatujte si, že to, co vidíte u druhých, je také ve vás samotných, takže veškeré uzdravování je léčením sebe sama. Nikdo jiný tyto procesy nemůže uskutečnit, jenom vy. Celý svět je doslova ve vašich rukou.

 

Za prvé je tady Morrnahnina modlitba (tvůrkyně tohoto nového procesu), o které se říká, že pomohla vyléčit stovky, ne-li tisíce lidí. Je jednoduchá, ale mocná:

 

„Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě… Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech a skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoli zlého od počátku stvoření až do dneška, prosíme Tě o odpuštění… Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté světlo… A tak se staň.“

 

Za druhé, způsob jakým Dr. Hew Len rád léčí je, že nejdříve říká „Omlouvám se“ a „Prosím, odpusť mi.“ Toto říkáte, abyste uznali, že se něco – aniž byste věděli co – dostalo do vašeho těla nebo mysli. Nemáte ponětí, jak se to tam dostalo a ani to nemusíte vědět.

 

Pokud máte nadváhu, prostě jste chytili program, který vám ji způsobuje. Tím, že říkáte „Omlouvám se“, říkáte Božství, že vnitřně odpouštíte komukoliv a čemukoli za to, kdo nebo co vám to přineslo. Nežádáte Božství, aby vám odpustilo, žádáte Božství, aby vám pomohlo odpustit sobě samým.

 

Pak opakujete „Miluji tě“ a „Děkuji ti“.

 

Slova „miluji tě“ rozproudí zablokovanou energii. Znovu se napojíte na Božství. Vzhledem k tomu, že nulový stav je naprosto čistá láska, a je to svět bez hranic, začínáte se dostávat do tohoto stavu tím, že vyjadřujete lásku. Když po tomto výroku vyslovíte „děkuji ti“, vyjadřujete vděčnost. Vyjadřujete víru, že problém bude vyřešen pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

 

Co se bude dít dál, závisí na Božství. Můžete cítit inspiraci k nějaké činnosti. Ať už to je cokoliv, udělejte ji. Pokud si nejste jisti, zdali byste onu činnost měli vykonat, použijte stejnou metodu léčení na vaši nejistotu. Když se očistíte, budete vědět, co máte dělat.

 

Výše uvedené je zjednodušená verze modernizovaných hlavních metod léčení pomocí ho’oponopono. Chcete-li lépe porozumět procesu nalezení vlastního Já pomocí ho’oponopono, zaregistrujte se na seminář. Viz www.hooponopono.org.* Chcete-li pochopit, co Dr. Hew Len a Dr. Vitale dělají společně, navštivte www.zerolimits.info *.

 

Tyto údaje sdílejte, prosím, se svými přáteli.

 

Děkujeme vám. Milujeme vás.

 

Dr. Joe Vitale a Dr. Hew Len

Autoři knihy Svět bez hranic

 

*  (Stránky jsou v angličtině, ale pomocí počítačového překladače http://www.google.cz/language_tools?hl=cs můžete získat orientační představu.)

 

Myslím, že tohle se vám také bude líbit. Pošlete to každému, komu chcete. Děkujeme vám.

 

Nový „šílený“ způsob, jak zvýšit prodej

— Dr. Joe Vitale —

www.mrfire.com

 

V své nové knize Svět bez hranic píši o neobvyklém terapeutovi, který uzdravil celé oddělení duševně nemocných kriminálníků, aniž by viděl kteréhokoliv z nich.

 

Jeho léčebnou metodu jsem se naučil. Metoda zahrnuje „čištění“ sebe sama od všech negativ, aby člověk mohl vidět změny v ostatních.

 

Je to zvláštní, ale když se postaráte o své vlastní problémy, zmizí i u jiných lidí.

 

Vše spočívá v tom, že láskou odsunete problémy pryč. Děláte to tak, že neustále opakujete „miluji tě“ a ještě několik dalších prohlášení. Praktikuji to dva roky a můj život je ohromný. Žiji téměř v každém okamžiku ve stavu blaženosti.

 

Jakmile jsem se o této metodě dozvěděl, začal jsem ji kromě nemocí používat i na jiné věci. Jelikož jsem praktický metafyzik a podnikatel, chtěl jsem zjistit, zdali by tato šílená metoda fungovala na prodej a jiné záležitosti.

 

Kdykoliv jsem napsal článek – jako například tento – poslal jsem do něj lásku.

 

Kdykoliv jsem napsal další knihu – jako můj nový Svět bez hranic –  v duchu jsem opakoval „Miluji tě“.

 

Pak jsem si všiml, že moje emaily a články se dostaly k milionům lidí, kteří je četli.

 

A moje kniha Svět bez hranic se stala bestsellerem na Amazon.com šest měsíců před vydáním.

 

Se zkouškami jsem pokračoval. Protože jsem chtěl mít jistotu, že tato metoda funguje pro ostatní a ne jenom pro mě, naučil jsem ji své blízké přátele.

 

Bill Hibbler, spoluautor knihy Meet and Grow Rich, byl skeptický. Vypůjčil si však rukopis knihy Svět bez hranic ještě před tím než vyšla, přečetl jej a začal milovat své produkty a seznam odběratelů.

 

Zde je to, co řekl: „Prodej ve dnech 1.-4. ledna byl o 41,39 % vyšší než ve dnech 1.-4. prosince a přitom jsem v té době nerozesílal upoutávky, ani nedělal jakoukoliv propagaci. Pouze jsem se čistil, zatímco jsem celý den četl tvoji knihu.“

 

Bill mi dále řekl, že stoupl i prodej ze stránky http://create-ultimate-ebooks.com, kterou vůbec nepropagoval.

 

Jak je to možné? Jak může „čištění“ sebe sama mantrou „miluji tě“ učinit rozdíl v prodeji?

 

Zdá se, že „vně“ nic neexistuje. Celý svět je projekcí toho, co cítím uvnitř.

 

Takže, pokud cítíte lásku, budete přitahovat lásku. Protože láska obsahuje vděčnost, budete přitahovat více věcí, za které budete vděčni. To je podstatou mé knihy The Attractor Factor a samozřejmě filmu Tajemství.

 

Dostanete to, co cítíte. To je vše.

 

V srdci chcete cítit lásku. To chtějí všichni. Když si v duchu říkáte „miluji tě“, čistíte se a vyzařujete energii, kterou ostatní cítí.

 

Výsledek: zvýšení prodeje.

 

Stále jste skeptičtí?

 

Podívejte se na to takhle: I kdyby se vám celý tento způsob jevil jako naprosto šílený, co zlého se může stát, když si při telefonování, psaní emailů, přednášení a jiných denních činnostech budete v duchu opakovat „miluji tě“?

 

Kdyby nic jiného, budete se cítit lépe.

 

Zkuste to a uvidíte.

 

Mimochodem, „miluji vás“.

 

*************************************************

 

Dr. Joe Vitale je autorem příliš mnoha knih, aby zde byly všechny uvedeny, včetně bestsellerů The Attractor Factor, Life’s Missing Instruction Manual a Svět bez hranic. Je také jednou z hvězd populárního filmu The Secret. Jeho hlavní stránka je www.MrFire.com.

© Copyright 2007, Joe Vitale

 

Poznámka: Tento článek můžete přeposlat komukoliv, můžete jej zveřejnit v diskuzních fórech, vytisknout v jakékoliv publikaci pokud poselství zůstane nezměněné. Děkujeme vám.

 

 

6 komentářů

Stáňa

Milá Zuzko,četla jsem Váš článek a došlo mi to!Přesně jaký zmatek cítím v sobě,to samé se děje i kolem mě.
Včera jsem si sedla a napsala 100+1 svých snů.Byla to fakt docela síla,ale vydržela jsem.Před 3 lety jsem žila jen pro to,že se přestěhujeme,dala jsem tomu všechnu energii a také se tak stalo!Teď musím jen najít,co chci teď a ono to půjde.Knížku od J.Vitale jsem četla a opravdu mi pomohla!Jako první jsem odpustila své matce,která nás opustila.Uvolnilo se ze mě tolik zloby a úplně se rozpustila.Pomohlo mi to ,najít klid v srdci.Myslím,že teď musím odpustit sama sobě,že jsem přestala snít a cesta se ukáže.To je ono,jsem naštvaná na sebe,že jsem přestala snít.
Děkuju.
Miluji Tě,omlouvám se,Prosím odpusť mi,Děkuji Ti.
Stáňa

Reply
LENKA

DĚKUJI za nahrávku,je nádherná,jelikož jsem absolvovala před dvěma roky jednodenní seminář vím oč jde a často se těmto formulkám věnuji,momentálně jsem v 21denním programu NR a tak jsem se dostala i k vám a nahrávka mi připomněla kromě základní i verze i celou modlitbu. Navíc slovosled je přesně stejný jak vyhovuje mě i když pořadí je jedno. Nádherný den Lenka OMLOUVÁM SE,PROSÍM ODPUST MI,DĚKUJI TI,MILUJI TĚ

Reply
Jana

Děkuji za nahrávku, budu si ji pouštět každý den a potom podám informace. Jana

Reply
Vlasta

Je to možné?
Dvě noci jsem spala se svojí tříletou vnučkou, která trpí ekzémem na celém tělíčku. Několikrát za noc se budí, škrábe se – potřebuje namazat mastí a uspat. První noc jsme zvládly celkem dobře. Druhou noc jsem při prvním probuzení začala šeptat po předchodzím uzklidnění „naše“ čtyři formulky stále dokola. Usnula velmi rychle a ráno se probudila usměvavá a NEŠKRÁBALA SE!
Přeji krásný barevný podzim.
Omlouvám se, prosím odpusť mi, děkuji Ti, miluji Tě!

Reply
Anka

Milá Zuzanko, veľmi pekne ďakujem za krásnu nahrávku. Prvé počúvanie nahrávky moje myšlienky vrátilo do minulosti. Cítila som nejaký zmätok v duši, kopec neusporiadaných a nevysporiadaných vecí. Verím, že nahrávka splní svoj cieľ a ja a moje okolie sa konečne zmení.

Omlouvám se, prosím odpusť mi, děkuji Ti, miluji Tě!
Ospravedlňujem sa, prosím odpusť mi, ďakujem Ti, milujem Ťa!

Reply
Lída

Hezký den Zuzko,
děkuji za nahrávku, krásné, zajímavé, léčivé. Já při prvním poslechu jsem se po 9 minutách rozbrečela, docela dost. Šlo to samo a samo se zastavilo. Jak píšete, poslouchám to před spaním, už i ráno jsem si to pustila a přidávám k tomu nahrávku “ Štěstí“. Potřebuji vyčistit vztahy s matkou a přestat se dusít pocitem, že se o ní musím starat. Je jí 85 let, mi bude 58 a chtěla bych ještě si pár let užít v klidu, chozením do přírody, jezdit na kole atd. Starala jsem se doteď, už ale nemám sil. Ještě ale moc nezvládám pocit sebeobviňování. Jsem na vše sama, nikdo už v rodině nežije. Její postoj je negativní k domovu důchodců, a tím mě ničí. Celý život dirigovala a muselo být podle ní. Nemám jí ráda, z dětství si nepamatuji, že bych dostávala její lásku. Teď je v nemocnici, našla jsem jí na zemi. Vše jsem ochotna zařídit, ale já se už nechci starat. Proto jsem teď hladná po všech technikách a nahrávkách, chci si pomoci, zklidnit, čistou mysl při dalším řešení. Děkuji za vyslyšení.
Miluji tě, omlouvám se, prosím o odpuštění, děkuji ti. Klid v duši Lída

Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *