Láska, peníze, čas pro sebe a práce jako naše poslání

Jak tohle vše spolu souvisí?

jsou to čtyři oblasti života, které dokola každý z nás řeší. Vždy na jiné úrovni, a vždy víc a hlouběji loupeme cibuli.

Jak ale prolomit bludný kruh v kterém se dokola pohybujeme? Jediná cesta je transformace. Dokonalou transformaci v přírodě vidíme u motýlů. Ta nádhera která vznikne, když dokáží transformovat sami sebe z housenky.

Motýl je symbolem osobního růstu, změny, transformace, svobody, všech barev duhy, radosti a veselí. Vyjadřuje naši kreativitu, radost z mnohobarevnosti života a neustálý vývoj kupředu. Upomíná nás, abychom nebrali věci ani sebe příliš vážně, vzchopili se  i z nejhoršího a pokračovali. Životní změny nemusí být traumatické – mohou být radostné, i když nás možná přicházející okolnosti tlačí jiným směrem. Nebojme se změn a transformace. I motýl se mění celý život.

Vystupme odvážně z motýlího zámotku a zakusme radostný tanec motýlích křídel na cestě za životem svých snů.

V těchto dnech na tuto cestu nemusíte být sami. Můžete se připojit k lidem, kteří také chtějí vystoupit z motýlího zámotku a transformovat svůj život. A to s tréninkem 21 dní NeuroRestart.

Co to je? Podívejte se na záznam živého vysílání, kde vám trénink představí jeho autor.

Já sama jsem prošla s Jirkou několika transformačními akcemi, znám NeuroRestart nahrávky a tak jak se začal otáčet můj život. No nestačím se divit.

Proto jsem se rozhodla tento program podpořit a pro ty z Vás kteří se rozhodnete vstoupit do tréninku společně se mnou, jsem připravila speciální bonusy z mé kuchyně 🙂

 

Klikněte ZDE a otevřete brány své transformace.

 

PS: Něco málo pro Jirku Vokáče Čmolíka ….. Děkuji Ti

„Po zlomení šípu, přechodu po žhavém uhlí a osobních nahrávkách neurorestartu můj život i podnikání nabraly úplně jiné obrátky. Našla jsem své flow, které jsem dlouho zakrývala různými pseudočinnostmi. A dnes se jen nestačím koukat, jak roztočení toho správného kolečka v mém orloji vytváří jeden zázrak za druhým. Děkuji,Jirko, za palubní letenky na cestu života mých snů.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *