Novoroční magie

Jako každý rok i teď se nám blíží 1.1 a myslím, že všichni známe to známé „jak na nový rok, tak po celý rok“. Myslím, že něco na tom bude, proto tento den není potřeba ponechat jen tak náhodě.
Před lety mne moje učitelka odhalila krásu tohoto speciálního dne a k té kráse přiložila i magii, s kterou mohu pracovat pro další dny nového roku. A dnes bych se ráda o ni podělila s vámi.
To, že byste si měli zbilancovat minulý rok a napsat si své cíle na ten další, to čtete ve všech článcích a knížkách osobního rozvoje a v tomto období i v jiných plátcích 🙂 Ale pro náš kousek budu muset připomenout, že alespoň část z toho budeme potřebovat. Tak si vezměte papír a napište si, JAKÝ by ten další rok měl být, co byste měli dělat, co by v něm nemělo chybět a naopak co byste tam už rádi neviděli. Tak například já bych ráda aby byl rok milý, přátelský, usměvavý, romantický, komunikativní, neměla by v něm chybět kultura a sport, relax a setkání s lidmi, ráda bych potěšila lidi nejenom kolem sebe, cestování by se mi také líbilo a úspěch by s tím měl jít ruka v ruce. Samozřejmě toto je jen malý kousek toho jak může vypadat ten váš rok a vaše přání.
Nový rok je den, který není tak úplně stejný jako ty ostatní, je magický a v něm můžeme prožít celý náš rok. V průběhu tohoto dne, totiž každé dvě hodiny jsou jako jeden měsíc, jediné co je jinak je, že se nám nitka roku odvíjí odzadu. Jak to tedy vlastně je?

1-2 hodina Prosinec
3-4 hodina Listopad
5-6 hodina Říjen
7-8 hodina Září
9-10 hodina Srpen
11-12 hodina Červenec
13-14 hodina Červen
15-16 hodina Květen
17-18 hodina Duben
19-20 hodina Březen
21-22 hodina Únor
23-00 hodina Leden

A právě podle toho si můžete tento magický den naplánovat, aby vše co chcete, bylo v novém roku vaší součástí. Mým osobním rituálem je procházka, setkání s lidmi co mám ráda, trochu relaxu v sauna, nebo sport, kultura alespoň v kině, trochu luxusu v restauraci, čtení příjemné knížky. Rozhodně se nezabývám placením účtů, řešením konfliktů, bolestmi hlavy a čímkoliv, co nechci, aby bylo součástí běžných dnů nového roku.
A proto, abych věděla, co nejlépe naplánovat tento krásný den je doopravdy potřebné vědět, jak by měl můj osobní nový rok vypadat.
Proto i já teď jdu sednout a připravit si poctivý plán, najít sauny, kluziště a vybrat pěkný romantický film v kině, vymyslet příjemnou restauraci abych pak prvního splašeně nepobíhala a neřešila, co se sebou. Žádný chaos totiž v novém roce nepotřebuji, na světě je ho dost.
Co je ale v tento den nejdůležitější – buďme na sebe milí a hodní. Pokud se budeme cítit šťastní tento den, pak štěstí s námi zůstane po celý rok. A to už víte, pokud jste šťastní a spokojení vy, můžete to rozdávat dále a tak můžou být šťastní a spokojeni i lidi kolem vás na kterých vám záleží.

S láskou do dalšího roku, srdcem plným štěstí a splněných snů, vyjděte na cestu svého osobního příběhu.
Zuzka

PS:
na stránkách na vás čeká i emailový seriál ZDARMA – duha k úspěchu.
Během 21 dní se naučíte jednotlivé kroky, které vás dovedou k úspěchu v jakékoliv oblasti vašeho života.
Chcete vědět co má společného duha s úspěchem?
Zaregistrujte se a získejte kurz Duha k úsp?chu zdarma: https://www.zuzanaadam.cz/kurz-zdarma/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *