Reference

Marie Michaličková – Praha  – 17.11.2015

S Fengšuej poradenstvím od Zuzany Adam jsem velmi spokojená. Feng šuej mě intuitivně lákalo již dávno a mohu upřímně říci, že po aplikování všech Feng šuej doporučení od Zuzany, se o něco vylepšily všechny oblasti našeho života. Mám motivaci uklízet a uklízím ráda a naše prostředí nás programuje na to, kým jsme. Byla jsem velmi příjemně překvapena z toho, že Zuzana dělá i věci navíc a ochotně zodpovídá na všechny moje Fengšuej dotazy, čehož si velmi vážím. Zuzka nám pomohla vytvořit v našich nových bytech (v našem domově a kanceláři) velmi příjemné prostředí tím, že nám vybrala barvy stěn a nábytku. Zuzanu Adam mohu s klidným svědomím doporučit všem, kteří se o Fengšuej zajímají, protože Zuzana je v této oblasti prostě skvělá.

 

Martina Ježková – BetynkaLand – 16.11.2015

ZUZANA ADAM, jméno, které již mnoho lidí zná z internetu ve spojení s Feng Shui.

Feng Shui oblast vědění, která mě stále láká, pronikat hlouběji a hlouběji. Mnoho let se v ní učím orientovat a stále objevuji nové a nové věci.

V roce 2012 jsem se potkala se Zuzkou, při konzultaci o prostředí, ve kterém se pohybuji. Poprvé jsem udělala velké změny ve svém bytě a věci kolem mě se začaly hýbat, ale i tak jak jsem nechtěla. Nejdříve jsem tomu úplně nerozuměla a některé věci úplně nechápala, až jsme se opět sešli se Zuzkou a mně začali věci do sebe zapadat. Po konzultacích a koučinku jsem si kolem sebe uklidila, vyčistila a dořešila otevřené věci a splnil se mi můj obrovský sen, získala jsem objekt pro svou organizaci BETYNKA. Nyní jsem věděla, že BETYNKALAND, začnu budovat až po konzultaci se Zuzkou. Zuzka přijela a já jen koukala, poprvé jsem jí viděla při takovéto akci. Vyndala kompas, vše namalovala a přitom vysvětlovala.

Mít dostatek financí stála tu do půl roku šťastná země pro celé rodiny se zážitkovými aktivitami. I když vše není tak růžové jako na začátku, přišli báječní lidé a firmy a začalo se budovat postupně, dle původních plánů a rad od Zuzky. Když si nevíme rady, voláme Zuzce a ta je tu vždy s dobrou radou, nebo tipem.

Nyní jsme ušli velký kus cesty, v BETYNKALANDU se pořádají akce pro děti, pubescenty, dospělé i seniory a objekt se rozrůstá a Zuzka je nám stále skvělým konzultantem.

Děkuji Zuzce za její trpělivost a její cenné rady v oblasti Feng Shui.

 

Sobota – uhelné sklady Lysá nad Labem  4.11.2015

Milá Zuzko,

Velmi ti děkuji za konzultaci, kterou si udělala u nás v uhelných skladech.  Sama jsem terapeut a cítila jsem, jak tam je mnoho věcí špatně, ale mému tátovi jsem to mohla říkat horem dolem a stejně k žádné změně nedošlo. Konzultace jako dárek byl výborný nápad. Sice se kroutil, ale když si vešla do dveří, nevěřila jsem svým očím. Sám začal vymýšlet, co by se mělo  udělat znovu a jak to udělat… Jsi kouzelnice.

Sice se po tvé konzutaci 2 měsíce nic zásadního nezměnilo. Zasáhl až Strejda Vesmír, který k nám do firmy poslal zloděje. To byl ten poslední impuls. Najednou to všechno šlo. Přestavuje se, tapetuje, maluje, velké změny se dějí.

Děkuji ti i za servis a čas, který dáváš zodpovídání mých dodatečných dotazů.

Jsem moc ráda, že jsme tvých služeb využili a už se těším, jaké změny se začnou dít.

 

Hanka Sobotová 4.11.2015

Milá Zuzko,

Prošla jsem tvým kurzem Feng Shui, přečetla knížku Osvoboďte se s Feng Shui, a rozhodla se využít své konzultace v našem pidi bytě. Protože jsem si s tím nevěděla rady.

Máš velký dar, vyvolat v lidech jejich vlastní tvořivost a intuici. Spousta věcí, co a jak změnit mi sama začala chodit, jen co jsi vstoupila do dveří. Děkuji ti za tvé postřehy.

Poté, co jsem udělala samostatný pokoj pro syna a z obýváků pro sebe, najednou se vytvořilo místo i pro nového partnera, který přišel z nebes J. Syn už nechce spát u babičky, ale doma ve svém pokojíčku. Žije se nám tu mnohem lépe. I moje podnikání se lepší.

Moc ti děkuji

Hanka

 

 

Gabriela Arbesová 10.7.2014 

Reference na koučink při dokončování bakalářské práce

Zuzčino krizové koučovaní mi velmi pomohlo ve chvíli zvýšeného stresu. Její intervenci jsem ocenila zejména díky způsobu, jakým mi dokázala zprostředkovat uklidnění a zároveň motivaci k dokončení projektu. Vážím si také její absolutní důvěry v klienta a v proces, který se mnou během koučování vedla. Na Zuzce si cením hlavně její životní moudrosti a přímosti, se kterou dokáže klientovi podat nepříjemné pravdy. Obdivuji také schopnost vypustit nepodstatné a plně se soustředit na gró celé záležitosti. Nejvíce mi na naší koučovací session vyhovoval zenový postoj „fak it, život jde dál“, který mě podpořil a vrátil mě zpět do mého středu, ve kterém jsem pak mohla najít sílu pokračovat dále a úspěšně dotáhnout celý projekt. Děkuji!

 

Tatiana 4.2.2014

Milá Zuzanko, právě si čtu knížku Žitkovské bohyně od Kateřiny Tučkové . A nějak mi připadá, že i Vy jste pro mě taková bohyně – chytla jste mě za ruku, já jsem nejen nevzpírala , ale Vás i poslechla a rok 2014 začal být pro mne ( hlavně finančně ) mnohem zajímavější než ty předchozí. Děkuji a přeji mnoho pěkného a mnoho zdraví , aby jste měla dostatek sil vést nejen mne na další cestě. Řezníčková Tatiana

 

Naveen 26.9.2013

Paní Zuzanu znám pouze z virtuálního světa
ale její charisma působí blahodárně i přes tyto sféry :-)
Těším se na další komunikaci …

 

Petr Bergr  17.6.2013

foto petr

Poznaní Zuzany Adam (Michálikové) samozřejmě náhoda nebyla, ale skvěle načasované setkání, při mém vstupu do tréninku Neurorestart . Ani si již pořádně nevzpomenu, jak jsem se na její internetové stránky dostal, ale nyní vím, že to byla má životní výhra.

Zuzana je úžasný člověk, charismatická osobnost s nádhernou životní energií, skvělý osobní kouč a především profesionál, který během krátké doby a mistrně kladených otázek, dokázal to, co mne se nedařilo posledních pár let změnit.

Jsem vděčný Zuzano, že jsem Vás potkal. Moc Vám děkuji a přeji jen to nejlepší 🙂

Petr

 

Věrka Erbenová  24.2.2013

 

Setkání se Zuzkou mi přineslo do života změny. Spoustu změn. Malých, velkých, hlavně rychlých 🙂 Protože Zuzka je živel! Ale ne ten typ, který vrazí hlučně do místnosti a všechny hned překřičí! Ona má v sobě obrovskou vnitřní sílu, spoustu energie stejně jako sebejistotu, která mnohé lidi může překvapit. Zvláště starší lidi na ni zpočátku reagovali: „Taková mladá, jak ta to může vědět?“ Ale její duše to prostě VÍ a ZNÁ, bez ohledu na pozemský věk.

Se svojí střeleckou intuicí se vždy strefí do černého a vy můžete jen zírat, JAK na to přišla. A třeba až po nějaké době pochopíte, uznáte, přiznáte sami sobě, že to bylo přesně to „pravé ořechové“, co jste tehdy potřebovali / i když nechtěli/ slyšet. V tom je její kouzlo.

Poprvé jsem Zuzku požádala o radu asi před šesti lety. V situaci, kdy jsem byla lehce bezradná, nespokojená, nevěděla, do čeho se dřív pustit a jak…namísto odpovědi se mě začala vyptávat, jak vypadá můj byt, kolik tak mám věcí, jak jsou uspořádané atd. V duchu jsem si ťukala na čelo, co to je za nesmysl 🙂 Ano, to bylo moje první setkání s feng shui. Zuzka mi vysvětlila, jaký zásadní vliv mají energie na život lidí a já – podle jednoduchých instrukcí – provedla v bytě takovou čistku, že to ještě po letech cítím v kostech! Však to byla fuška, „pročistit“ několik desítek let života. A když jsem přidala ještě trochu barev na ty správné stěny – ejhle, jak se mi rozběhlo podnikání! Jedna radost!

Teď už vím, jak feng shui funguje v bytě /peněžence, kabelce…/, takže když se mi v životě něco ‚zadrhne‘, hned vím, že je potřeba provést nějaké FS změny a zádrhel se rozpustí jako pára nad hrncem 🙂 A to dříve či později, prostě udělám první krok a zbytek už vesmír zařídí.

Zuzka vás zklame v jediné věci – nikdy vás nebude litovat a planě utěšovat v nějaké těžké či složité situaci. Vždycky vám ale pomůže – radou, nápadem nebo tím, že prostě nazve váš problém jinak, otočí váš úhel pohledu a vy možná zjistíte, že váš problém není žádná tragedie, ale jednoduše řešitelná záležitost.

Já jsem se od ní časem naučila nejen základy feng shui, ale hlavně dívat se na věci z různých stran, abych si z každé situace uměla „vybrat“ to lepší, nebo dokonce : z průšvihu vytvořit nejlepší příležitost svého života.

Zuzko, děkuji ti, že jsi součástí mého života. Věrka

 

Táňa Šmatolánová  8.3.2012
Zuzku Michálikovou jsem poznala asi tak před 6 lety, kdy jsem jako samouk studovala Feng Shui. Ani dneska nevím, kde jsem na ní objevila telefonní číslo.

 

Ale neváhala jsem a pozvala si jí jako odbornici, že potřebuji projít byt a upravit energii, aby se nám lépe bydlelo. Nemyslím tím, že by se nám bydlelo špatně, všichni jsme byli šťastní a spokojení, ale já na nějaké jiné úrovni  věděla, že to může být ještě lepší.
Už když jsem se s ní setkala poprvé, tak jsem jistojistě věděla, že to není naposledy. Její energie byla úžasná a naše setkání na mě udělalo ohromný dojem. V té době mě Zuzka nasměrovala na osobní rozvoj, za což jsem jí dneska nesmírně vděčná.
V té době jsme stavěli rodinný domek, takže mi poradila i co se týkalo plánků výstavby a našich osobních plánů kolem. Sice jsme spoustu věcí měli opačně, ale vše se ještě dalo napravit a zachránit.
Další setkání bylo v létě asi po 3 letech, kdy jsme se měli stěhovat do našeho domku. Požádala jsem jí o odbornou radu co se týče barev a vymalování. Sice jsem z těch vybraných  barev byla tenkrát dost překvapená, ale dneska už si to ani jinak nedovedu představit. A půl roku na to jsem měla nějaké problémy. Věděla jsem, že i to se dá řešit pomocí Feng Shui – a bylo úžasné pozorovat, jak se situace mění a obrací k dobrému.
No a naše poslední setkání, kdy jsem jí volala před 8-mi měsíci se též mělo týkat jen Feng Shui. Ale v té době jsem přišla o práci a Zuzka mi nabídla networkmarketing. Myslela jsem si, že si to vyslechnu a nic mě nemůže překvapit, že to vlastně znám, jakým stylem to funguje jenže ….
To, co jsem se o MLM dozvěděla mi naprosto vyrazilo dech a 3 noci jsem z toho nespala. Ukázala mi věci, které o tom ví jen málokdo. Nejenže mi nabídla práci, ale ještě mi jako součást práce nabídla možnost osobního růstu.

Dneska vím, že mi bylo souzeno Zuzku potkat. Nejenže je to spřízněná dušička, která pohladí, když to člověk nejvíce potřebuje, ale taky dokáže dodat energii a je fantastickým koučem osobního rozvoje.
Jsem moc vděčná, že jsi součástí mého života!  Zuzko, díky !!!

Táňa Šmatolánová

 

Přidat reference:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše reference