Sklep? Jak by mohl změnit náš život.

Právě ke mne přišel moc pěkný příběh od Káti – jak vypadal jejich sklep. Začtěte se, jaký vliv mohou mít všechny součásti našeho domu na náš život. Více najdete i v mojí knize Osvoboďte se s Feng Shui.

Jaký je ten Váš příběh?

————–

Dobrý den, ráda bych se podělila o mou zkušenost s Feng Shui.
Co já pamatuji byli jsme vždycky dost výbušná rodina, můj otec odešel když mi byli čtyři, k nám se nastěhovali děda s babičkou, aby nám pomohli, jenomže po několika letech se s maminkou tak pohádali, až se moji prarodiče odstěhovali. Sice bydlí jen na druhé straně vesnice a hlavně v létě jsou u nás pečení vaření, ale také odešli. Přemýšlela jsem, proč nám ty dlouhodobé vztahy buď nevycházejí nebo se každou chvíli hádáme.

V domě byl vždy pořádek…ale
Celá léta jsme měli v našem velkém domě vždy pořádek. Tedy alespoň jsem si to myslela. Ovšem po přečtení pár článků o feng shui jsem zjistila v čem bude asi problém.
Náš sklep, částečně garáž, ačkoliv tam auto stálo jednou.
Celý náš dům je podsklepený a ačkoliv se tam vždy jakž takž uklízelo, pořádek tam nikdy nebyl. Co všechno jsme tam při letošním velkém úklidu našli(od myších hnízd, po dřevěné laťky plotu, který se stavěl před sedmnácti lety!…nejvíc nás ale šokoval nález provazu s oprátkou…děda sice tvrdil, že je to normální ouško na konci provazu, ale podle mě to byla normální oprátka, pak se člověk nemůže divit, že má chuť toho druhého občas zaškrtit). Každopádně ouško jsme rozmotali, několikrát zajeli na skládku, vyvozili ze sklepa rekordních šedesát aut plných bordelu, ať už se vytřídit dal nebo nedal. Vymalovali jsme, nakoupili regály a krabice a věci do nich uložili. Strávili jsme nad tím skoro celý jeden měsíc a mnoho hádek to přineslo. Ale ty změny!!!

10982080_570900299716839_441459058670556268_nZměny nenechali dlouho na sebe čekat
Tak zaprvé, moje maminka asi rok před úklidem podala jistou žádost na úřadě, kterou ,vyřizovali‘ tak dlouho, až jí řekli, že si musí podat žádost novou, protože se změnil zcela formulář pro její podávání. Tři týdny po úklidu, naráz žádost vyřízena.
Hádky jsme od srpna větší dvě a jedna z nich byla o tom, že babička by stejný úklid chtěla udělat i u nich!
Celkově se jako rodina více smějeme a světe div se moje sestra co se jinak doma ukázala dvakrát do roka, už nás za tu dobu navštívila pětkrát!
Moje maminka je celkově klidnější a já bych se z domu nejraději nehnula, jak dobře se tam teď cítím.

Otevřeli se další dveře
Nastal nám ovšem nový „problém“…nemůžeme se vůbec zbavit návštěv. Nevím jestli jsme udělali něco tak zásadního v této oblasti ve sklepě…ale máme jich až moc! Každou chvíli k nám někdo chodí, hlavně můj dědeček a strýc, proč se mi nepodařilo zatím zjistit.
Nové vztahy s muži se nám zatím navázat nepodařilo, ale ještě hodláme s úklidem sklepa pokračovat. Přece jen když nám chybí již uklidit jenom místnost v oblasti bohatství, tak to by bylo, aby jsme zrovna tam neuklidili.

Káťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *