Vaše příběhy s Feng Shui

roller-skates-381216_1920Nedá mi zrovna dnes neposlat do světa pár příběhu od Vás.

Děkuji vám moc, že se s námi dělíte o své úspěchy.

Děkuji Vám a věřím, že budete inspirací i pro další, kteří nám pošlou své příběhy. Rozjeďte se ve svém životě, kolečkové brusle jsou pro Vás připravené.

S láskou

Zuzana a vaše příběhy

 

VZTAHY:

Dobrý večer.

Nechala jsem se inspirovat. Zahodila jsem hrůzné obavy co mi na to manžel řekne a prodala jsem/ kupodivu/ naši starou rozvrzanou 8let proleženou postel. A s tím samozřejmě i náš starý rozvrzaný proležený vztah. Ten večer jsme si jeli koupit jen tu matraci, více peněz v tu chvíli nebylo, ale po měsíci jsme natrefili v akci na super velkou krásnou postel za super cenu. A výsledky jsou okamžité.

Blanka

UVOLNĚNÍ:

Dobrý den
feng šuei jsem si vždy spojoval s východní filosofií života ,a když jsem si někdy od Vás občas něco přečetl,řekl jsem si …ženská zas neví co by vymyslela a tak to zkouší….
vše se změnilo v okamžiku kdy jsem dle Vaší rady vyházel nepotřebné věci,ale i tak jsem si řekl ,udělání pořádku udělá každému radost,pravý fičák nastal když jsem dle Vaší rady rozmístil sůl,to už není fičák mám pocit ,že v mém životě nastává rachot,pociťuji změny a řekl bych ze svého pohledu …velmi pozitivní.
Před chvílí jsem shlédl Vaše druhé video….
těším se na další
Pavel

KAKTUS:

V létě jsem poprvé zavítala na Vaše stránky a vzpomněla si, že jsem vlastně kdysi dávno o Feng Shui něco věděla. Od prázdnin mám v hlavě plán, že vyhazuji staré a nepotřebné věci z domu. Nenašla jsem si zatím čas. Navaluji toho na sebe čím dál víc a pořádně nestíhám nic. Vlastně je to jako s těmi věcmi. Hromadím, nevyhazuji, jedno souvisí s druhým, chápu 🙂 Vyhazuji tedy postupně a jako první šel z domu kaktus. On to vlastně nebyl kaktus, ale pryšec, pichlavý, obrovský, přes dva metry vysoký. Stál v rohu v partnerské zóně. A ještě u jídelního stolu. Skoro deset let. Asi týden po tom se naše 25 let trvající spokojené manželství doslova otřáslo v základech. Tak hluboký nesoulad, hádku a zlo jsem si ani neuměla představit. Ale pak – jak mávnutím proutku – se stal zázrak. Sedli jsme si, několik hodin mluvili, vše si vysvětlili a jakoby to byla nová startovací čára. Náš vztah se posunul o několik úrovní výš. Každý den žasnu nad tím souladem, láskou a porozuměním i bez slov. Takže já vím, že to funguje, moc dobře to vím 🙂

Jana

 

CYKLENÍ:

Dobrý den Zuzko a všichni spolustudující, musím se jen smát. Stále s manželem přemýšlíme proč jsme tak nějak zacyklení s penězi. Pořád se točíme dokola a nemůžeme se dostat na vyšší úroveň (ačkoliv naše materiální zázemí je úžasné), ale po projití bytu z hlediska oblastí jsem zjistila,že v každém pokoji v oblasti bohatství máme kruh :-) V koupelně mají děti vodní mlýn, v obyváku za sedačkou jsem měla gymnastický kruh + si sedíme na bohatství a v kuchyni to dovršil mixér. :-)Začínám opět stěhovat celý byt, ale věci se hýbou velmi pomalu. Zuzko nemáte nějaký tip pro urychlení dějů?

Děkuji. Květa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *