KARTY – Sám Sobě Mistrem Feng Shui

karty-vizualizace

 

Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v bytě začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro Váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které Vám osud nabízí.

 

CENA: 249 Kč

Celková částka je včetně DPH 21%. K celkové částce účtujeme 50 korun/2 EUR za poštovné a balné.

 

 

Hra obsahuje: 
10 výkladových karet, pravidla hry
Hra je zabalena v papírovém obalu, náhled je na fotografii
 

 

NÁVOD


Karty zamíchejte a myslete přitom na dotaz, který chcete zodpovědět. Nejlepší je napsat si otázku na papír. Pak odložte stranou jednu kartu. Ta symbolizuje vás a váš nynější stav.
Následně vyložte karty ve stejném sledu, v jakém následují čísla na obrázku. Tabulka s devíti políčky symbolicky vyjadřuje oblasti vašeho života a ve Feng Shui se nazývá Pa-Kua. Každou vaši otázku je možné přiřadit nejméně k jednomu číslu z tabulky Pa-Kua.
Karty otočte opět ve stejném sledu, v jakém následují čísla na obrázku. A věštba je pro vás připravena.
Přednostně se zabývejte tou kartou, která souvisí s tématikou otázky a odpovídající životní oblastí. Pokud vás například zajímá, co můžete udělat pro zlepšení vaší finanční situace, zaměřte se na kartu v sektoru 4 – bohatství a osobní růst.
Až poté se věnujte ostatním kartám, které s otázkou tématicky souvisejí.

pakua

Naše prostředí ovlivňuje náš úspěch, zdraví, štěstí a lásku více než z jedné třetiny. Karty SÁM SOBE MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v byte začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které vám osud nabízí.

Přejeme vám mnoho hravých dnu.
Feng Shui Academy

 

 

 

CÍSAŘOVNA

 

Aktuální stav:  O prostor, je dobře pečováno. A to se odráží i ve vašich pocitech a myšlenkách.

Úprava v interiéru:  řezané květiny nebo hrnkové kvetoucí rostliny. Vždy živé

Věštba: V nejbližší době byste měli zaznamenat pohodu a klid v dané oblasti.

TIP: Nikdy nezapomeňte vyměnit vodu květinám

 

SLUNCE

Aktuální stav:  pozitivní atmosférou a má obrovský, leč trochu tlumený potenciál.

Úprava v interiéru: Rozsviťte a sviťte zde, jak nejčastěji můžete. 

 

Věštba: pokud silný potenciál místa podpoříte, můžete se dočkat úspěchu, povýšení, zlepšení zdravotního stavu nebo celkové nálady.

TIP: umístěte zde vhodný symbol pro rozsvětlení místa

 

MĚSÍC

Aktuální stav: cítíte v dané oblasti únavu nebo otupělost. Nedostatek čilosti a radosti způsobuje nejenom nedostatek regenerace, ale také spící energie dané oblasti.

Úprava v interiéru: nechejte tuto oblast provonět  vonnou esencí levandule. Ta zklidní rozjitřené smysly a regeneruje vaše tělo.

Věštba: Je potřebné aby jste se dostatečně zregenerovali.Témata, která Vás trápí, necháte „plavat“ a  nevěnujte jim přemíru pozornosti. Jakmile přestanete „tlačit na pilu“, okolnosti se sami dají do pohybu.

Tip: Pokud je únava spojena se stresem či strachem, dejte si pod postel každou noc vlhkou látku s kapkou levandulové esence. Kvalitně si odpočinete a stres lépe odezní.

 

MILENCI

Aktuální stav: Karta symbolizuje nerozhodnost. „Hodí nebo nehodí se k sobě? Co zvolit? Čaj nebo párek?“ Rozhodování a váhání je často více vyčerpávající, než samotné vykročení a změna.

Věštba: K danému místu a s ním související životní oblastí je třeba získat nový vztah. Pakliže Vás k rozhodnutí přiměje nadšení a radost, je to vždy lepší, než rozhodnutí pod tlakem okolí.

Úprava v interiéru: Rozhýbejte energii v této oblasti. Místo zútulněte, ukliďte, uspořádejte,zkrášlete…Pak rozhodování bude snazší a radostnější.

Věštba: K dané oblastí začnete nacházet nový vztah. Pakliže Vás k rozhodnutí přiměje nadšení a radost, je to vždy lepší, než rozhodnutí pod tlakem okolí.

Tip: Umístěte zde symbol, obrázek nebo fotku Milenců. Dle Vašeho gusta. 

 

SOUD

Aktuální stav: chaos a z něj vznikající komplikace jsou nedostatkem koncentrace. Nacházejí se zde předměty, které k sobě navzájem neladí. Ať už esteticky nebo symbolicky. Například dárek od Vašeho současného i bývalého partnera vedle sebe…

Věštba: z chaosu může vzejít stres, a ze stresu nemoc. Soustřeďte se vždy pouze jednu věc. Řešte jen ty nejdůležitější. 

Úprava interiéru: Odstraňte nesourodost a roztěkanost v oblasti a tyto předměty odstraňte. Do místa můžete na čas umístěte symbol pyramidy, je ideálním symbolem koncentrace a stálosti.

Tip: Stejně jako Pyramida, bude mít stejný účinek např. Eiffelova věž.

 

SÍLA

Aktuální stav: Místo je dost oslabeno. Můžete cítit nechuť nebo nevoli v odpovídající oblasti života, nebo pocit ohrožení a nedůvěry.

Úprava interiéru: Dopřejte místu očistu ohněm. Buď pomocí svíčky, nebo pomocí vonné tyčinky. Také se poohlédněte, zda není oblast zatížena předmětem či symbolem, který ve Vás vyvolává nepříjemné pocity.

Věštba: V nejbližších dnech byste měli cítit po ohňové kůře úlevu. Znovu objevíte svou vnitřní sílu.

Tip: Pro lehkou harmonizaci použijte japonskou vonnou tyčinku, která je velice jemná. Tibetské tyčinky jsou pak účinnější při důkladnější očistě.

 

ĎÁBEL

Aktuální stav: jste jeden velký otazník, nevíte si rady a neuvěřitelně o sobě nebo o okolí pochybujete. 

Úprava interiéru: energie se z prostoru ztrácí skrze darované nebo odložené předměty. Odstraňte vše, co je darované, půjčené nebo odložené. 

Věštba: Po změně prostoru v prvních dnech začnete střádat energii. Po několika dnech můžete pocítit větší spokojenost, můžete obdržet kompliment nebo větší finanční obnos, apod.

Tip: pokud chcete věci, k nimž máte nějaký vtah na čas ukrýt a nenechat je působit na svůj život, umístěte je do bílé krabice.

 

POUSTEVNÍK

Aktuální stav: cítíte v dané oblasti osamocenost nebo naopak – výraznou potřebu samoty. Ať už je samota vynucená nebo po ní toužíte, konkrétní oblast domova nebo kanceláře potřebuje generální úklid.

Úprava interiéru: Odstraňte pokud možno vše, co v daném místě najdete. Udělejte generální úklid a staré a nepoužívaně zcela vyhoďte. 

Věštba: po úklidu přichází vždy uvolnění. Mnoho věcí se v nejbližších dnech vyjasní a vytříbí.

Tip: Do zcela uklizené oblasti dejte na 21 dní křišťály, čiré sklo nebo broušené sklo.

 

CÍSAŘ

Aktuální stav: tato oblast je ohrožená. Jsou to tlaky a manipulace zvenčí. Následkem bývá nemoc, stres nebo podrážděnost.

Úprava interiéru: Umístěte zde předmět, který má pro Vás význam ochranného symbolu nebo duchovního vedení. 

Věštba: Zacelte toto slabé místo v prostoru a tlak okolí se zmenší. 

Tip: Nejde pouze o to, abyste „něco někam“ přemístili. Jde i to, abyste měli jasnou vizi, co má daný symbol způsobit.  Zvýšíte tím jeho účinnost.

 

VŮZ

Aktuální stav: cítíte potřebu změny, potřebu dát věci do pohybu a rozjet to, co stojí nebo drhne.

Úprava interiéru: Změna je to, co potřebujete. Změnit můžete styl, nebo barevné ladění. Dopřejte si nový kus nábytku, novou dekoraci, apod.

Věštba: pokud se Vám proměna zdaří, začnou se věci a události kolem Vás hýbat. Začnete nacházet nová řešení nebo obdržíte cenné informace. Výsledkem může být i cesta do zahraničí, výlet nebo dovolená.

Tip: Použijte kovový zvoneček nebo zvonkohru a oblast „vyzvoňte“. 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *